Copyright 2021
Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Tlołka

Copyright 2021 - Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Tlołka

LOKALIZACJE

kancelaria@tlolka.com.pl

+48 603 205 719

GLIWICE

ul. Zygmunta Starego 6/2

44-100 Gliwice

KANCELARIA CZYNNA:

​poniedziałek- czwartek:           9.00 - 17.00

​piątek:                                          9.00 - 14.00

ŻORY

ul.Moniuszki 15

44-240  Żory

facebook

MENU

+48 603 205 719

kancelaria@tlolka.com.pl

ADWOKAT
KANCELARIA ADWOKACKA
MICHAŁ TLOŁKA

PRAWNIK OD SPRAW RODZINNYCH

Jako prawnik od spraw rodzinnych reprezentuję Klientów w postępowaniach sądowych związanych z prawem rodzinnym, czyli jedną z gałęzi prawa cywilnego, która jest regulowana zarówno przez kodeks cywilny, rodzinny i opiekuńczy oraz ustawy szczegółowe. Prawo rodzinne dotyczy wielu aspektów naszego życia.

 

Swoją pracę wykonuję nie tylko w duchu profesjonalizmu i rzetelności, ale przede wszystkim empatii, która powinna cechować adwokatów zajmujących się sprawami rodzinnymi i rozwodowymi, gdyż dla poszczególnych stron sporu bywają one niezwykle obciążające pod względem psychicznym oraz emocjonalnym.

 

 

Postępowania rozwodowe, alimentacyjne, rodzicielskie i majątkowe

 

Moje usługi z zakresu prawa rodzinnego obejmują między innymi separacje i rozwody. Piszę pozwy rozwodowe wraz z uzasadnieniami i dokładam starań, aby cała procedura prawna, odbywająca się w tym trudnym okresie czasu, była dla Klienta jak najmniej kłopotliwa. Podejmuję się też spraw związanych z rozdzielnością majątkową oraz podziałem majątku wspólnego – przed rozwodem lub już po jego zakończeniu, jak również pozbawienia władzy rodzicielskiej i uregulowania kwestii dotyczących kontaktów z dzieckiem. Pomagam zarówno powodom, jak i pozwanym w osiągnięciu kompromisu w sprawach o podział majątku. Na polecenie Klientów staramy się także o uzyskanie zgody sądu na dokonanie w imieniu małoletniego czynności przekraczającej zwykły zarząd, która polega na odrzuceniu spadku .

 

Biorę udział w postępowaniach alimentacyjnych, których celem jest przyznanie świadczenia alimentacyjnego i ustalenie jego konkretnej kwoty. W zakresie moich usług są również sprawy o ustalenie bądź zaprzeczenie ojcostwa i dotyczące przysposobienia.

 

Jeżeli potrzebujesz pomocy w innej sprawie, to skontaktuj się ze mną. Biura, w których przyjmuję Klientów i udzielam porad prawnych, znajdują się na terenie Żor i Gliwic.

 

WSTECZ