Copyright 2021
Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Tlołka

Copyright 2021 - Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Tlołka

LOKALIZACJE

kancelaria@tlolka.com.pl

+48 603 205 719

GLIWICE

ul. Zygmunta Starego 6/2

44-100 Gliwice

KANCELARIA CZYNNA:

​poniedziałek- czwartek:           9.00 - 17.00

​piątek:                                          9.00 - 14.00

ŻORY

ul.Moniuszki 15

44-240  Żory

facebook

MENU

ZADZWOŃ

POTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ DO NAS!

OFERTA

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ ZE

SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĄ

Moja pomoc prawna ma charakter kompleksowy i obejmuje zarówno porady prawne, jak i prowadzenie spraw sądowych dotyczących prawa gospodarczego, prawa cywilnego, spraw rodzinnych i wielu innych obszarów prawa. Reprezentuję także Klientów w negocjacjach i postępowaniach przedsądowych. Sporządzam pisma procesowe oraz przygotowujemy umowy i opinie prawne. Zasady współpracy zależą od rodzaju sprawy i są ustalane indywidualnie z Klientem. Świadczę usługi stacjonarnie w jednym z naszych biur lub w miejscu wskazanym przez Klienta. Obsługuję Klientów także online – już teraz mogą Państwo wysłać do mnie wiadomość z zapytaniem dotyczącym konkretnej sprawy wraz z dokumentami, a niezwłocznie udzielę odpowiedzi i poinformuje o ewentualnych kosztach porady lub prowadzenia postępowania.

Kompleksowa pomoc prawna

ŻORY

GLIWICE

ZADZWOŃ

Nazywam się Michał Tlołka i prowadzę kancelarię adwokacką w Żorach oraz Gliwicach. Oferta Kancelarii skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, a także innych jednostek oraz podmiotów. Ponieważ obsługuję również Klientów zagranicznych, biegle posługuję się językiem angielskim. Aby moje usługi obejmowały jak najszerszy zakres spraw, a Klienci otrzymywali wszechstronne wsparcie, współpracuję z notariuszami, komornikami, tłumaczami przysięgłymi, księgowymi oraz biegłymi różnych specjalności.

Kancelaria adwokacka Michał Tlołka – Żory i Gliwice

+48 603 205 719

kancelaria@tlolka.com.pl

ADWOKAT
KANCELARIA ADWOKACKA
MICHAŁ TLOŁKA

Jestem adwokatem specjalizującym się w różnych dziedzinach prawa. Pozwala mi to realizować usługi prawne dotyczące:

  • prawa cywilnego – na przykład spraw o zapłatę i ochronę dóbr osobistych;
  • prawa spadkowego  – zachowku, przyjęcia lub odrzucenia spadku itd.;
  • prawa administracyjnego – prowadzenie spraw przed sądami administracyjnymi i organami administracji publicznej;
  • prawa pracy – między innymi reprezentowanie w sporach z pracownikiem lub pracodawcą czy opracowywanie umów z zakresu prawa pracy;
  • prawa rodzinnego - spraw o pozbawienie władzy rodzicielskiej, postępowań rozwodowych i alimentacyjnych.

 

Zakres usług naszej Kancelarii

Podejmuję się także zleceń z obszaru prawa gospodarczego , zapewniając przedsiębiorcom stałą obsługę prawną czy przeprowadzając przez procedurę polegająca na zakładaniu, przekształcaniu i likwidacji podmiotów gospodarczych. Reprezentuję naszych Klientów w postępowaniach dotyczących spraw karnych , karno-skarbowych i w postępowaniach wykonawczych w sprawach karnych.

 

Moim priorytetem jest profesjonalizm w kontaktach z Klientami oraz skrupulatne zajmowanie się powierzonymi mi sprawami. Zachęcam Państwa do kontaktu.